Generální partner
Hlavní partneři

Získej startovné zpět!

 

Program určený pro všechny vlastníky aktuální kombinézy týmu PIONEER Investments.

 

Závodní emoce a zážitky jsou skvělé bez ohledu na výkonnost a dosažené výsledky.

 

My, tým PIONEER Investments, chceme podpořit Vaše účasti v závodech a dáváme Vám možnost získat zpět uhrazené startovné v plné výši.

 

Podmínky programu „Získej startovné zpět!“:

 

  • Registrace do programu

 

  • Pořízení fotografie, kde jste zachyceni v týmové kombinéze, dokazující Vaši účast v konkrétním závodě (např. v průběhu závodu nebo s výsledky apod…)

 

 

Pravidla:

 

 Po každém závodním víkendu (prioritně závody sérií Stopa pro život a SkiTour, dle úvahy můžeme případně ocenit i účast v jiných závodech) vylosujeme z došlých/označených fotografií výherce, kteří obdrží zpět uhrazené startovné v plné výši.

 

 Poměr losování je min. 1 výherce na 8 zaslaných fotografií. Uzávěrka došlých/označených fotografií je vždy v pondělí ve 20:00 následující po závodním víkendu! Výherci budou kontaktováni mailem, který uvedli v registraci a budou uveřejněni na FB profilu týmu PIONEER Investments. Výherci mají povinnost do 3 dnů zaslat číslo účtu, na který bude převedeno startovné, jinak nárok na výhru propadá.

 

 Soutěžící musí splňovat tyto podmínky: Musí být registrován do programu "Získej startovné zpět!", musí absolvovat konkrétní závod v týmové kombinéze a z fotografie musí být patrné o jaký závod jde včetně vyobrazení, alespoň části, aktuální týmové kombinézy.

 

 Soutěžící souhlasí s využitím fotografie vyhlašovatelem programu.