Hlavní partneři

eD system Bauer Team a Kästle společně vstříc nové sezóně!

Tým olympijského medailisty v běhu na lyžích Lukáše Bauera a zároveň nejúspěšnější středoevropský tým v prestižní sérii VISMA SkiClassics – eD system Bauer Team, vstupuje do nové sezóny lyžařských maratonů s novým partnerem – slavnou lyžařskou značkou Kästle.

Zleva: Josef Kučera (Kästle), Roxane Lacroix, Pawel Klisz, Jan Antolec, Vít Fousek (Kästle), Alexis Jeannerod Dole: Martin Petrásek (Kästle)

„Jsem rád, že díky novému partnerství se značkou Kästle, má dlouhodobá vize pokusit se sjednotit tým na jednu značku lyží, začíná mít reálnou podobu. Značka Kästle se v posledních letech vrací do segmentu běžeckých lyží, nelze přehlédnout to obrovské odhodlání závodního oddělení Kästle a progres, který značka Kästle za poslední 2 roky v běžeckých lyžích udělala. Po výborných zkušenostech z vlastních testů lyží Kästle jsem rád, že jsme se domluvili na vzájemné spolupráci. Těžištěm spolupráce je kompletní využití servisním týmem, testování a používání závodníky bez běžících smluv s jinými značkami, což může být skvělým mezistupněm před 100% sjednocením týmu na jednu značku lyží, což věřím, že bude následným krokem v příštích letech. Není tajemstvím, že Alexis Jeannerod, náš nejlepší mužský závodník minulé sezony již na lyže Kästle přestoupil před pár týdny a skutečnost, že hlavním mužem vývoje v Kästle je Vít Fousek, můj mnoholetý osobní servisman v reprezentační kariéře, je dalším důvodem, proč se na spolupráci velmi těším,“ říká Lukáš Bauer, majitel eD system Bauer Teamu


„Spolupráce s jedním z nejlepších týmů Visma SkiClassics je pro nás velká motivace a výzva. Po podpisu smlouvy s členem týmu Alexisem Jeannerodem v minulých dnech, je tato dohoda dalším důležitým krokem závodního programu Kästle,“ uvedl Martin Petrásek, ředitel závodního oddělení Kästle.

#eDsystemBauerTeam #VISMASkiClassics #marathon #RoxaneLacroix #AlexisJeannerod #JanAntolec #PawelKlisz #TerezaTvaruzkova #kaestle #czech