Hlavní partneři

První letošní vítězství a celkově skvěle vydařená La Diagonela

23.1.2019

Kateřina Smutná skvělým způsobem ovládla La Diagonelu a po 2 letech zopakovala v tomto závodě vítězství. Výborně závod zvládli i muži, kteří jen podtrhli výborné týmové vystoupení.

 

Švýcarská La Diagonela je po rakouském Kaiser Maximilian Laufu 2. závodem VISMA SkiClassics, který jsme v novém kalendářním roce absolvovali a s potěšením musím konstatovat, že forma všech závodníků jde nahoru tak, jak jsme plánovali. Nejenže Ilya Chernousov bojoval o stupně vítězů do posledních metrů, Alexis Jeannerod obsadil výborné 9. místo a Jan Šrail vylepšil své osobní maximum 22. místem, ale skvěle jedoucí Kateřina Smutná potvrdila skvělou formu, dobré lyže a soupeřkám nedala šanci. Vítězství bylo senzačním završením úspěšného závodu, Katka zde po 2 letech znovu vystoupala na příčku nejvyšší a o to více se těšíme na nadcházející víkend, kdy nás čeká legendární Marcialonga v italském Val di Fiemme.

Z přiložených fotografií můžete nahlédnout zpět do sobotního závodu a nebo prostřednictvím odkazů znovu prožít cílový dojez jak Katky, tak Ilyi a nebo shlédnout část Večerních zpráv - Branek, bodů, vteřin, kde o našem úspěchu taktéž informovali.

 

 photo: Magnus Östh

 

 

 

 

 

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean