Hlavní partneři

KAVE Bau s.r.o., novým Partnerem eD system Bauer Teamu

eD system Bauer Team, nejúspěšnější středoevropský tým prestižní série VISMA SkiClassics, se pilně připravuje na novou sezónu, ale nezahálí ani v otázkách zajištění. Nyní, pouhé 2 týdny do startu nového ročníku, vstupuje mezi partnery týmu společnost KAVE Bau s.r.o. a ke své dosavadní podpoře sportu jako je například lední hokej, přidává i běžecké lyžování.

„Těší mě, že ke sportovním úspěchům přidáváme i úspěchy na poli zajištění a propagace týmu. Získání dalšího partnera týmu v podobě společnosti KAVE Bau s.r.o. je pro nás důležitým krokem k upevnění pozice nejúspěšnějšího středoevropského týmu v sérii VISMA SkiClassics. Pomůže nám to dosavadní podmínky ještě zlepšit a může to být dobrý odrazový můstek k dalšímu růstu týmu jako celku, kdy stupně vítězů v konečném hodnocení týmů by byly splněným snem. KAVE Bau s.r.o. podporuje třeba pardubický hokejový nebo basketbalový klub a mě těší, že si k podpoře českého nejoblíbenějšího sportu přidala i můj tým, což beru i jako ocenění naší dosavadní práce“, říká ředitel týmu Lukáš Bauer.


Zatímco tým Lukáše Bauera, našeho nejúspěšnějšího běžce na lyžích, je aktivní na sportovním poli legendárních maratonů, KAVE Bau s.r.o. je stavební firma, jež je ve své působnosti spolehlivým partnerem na zemi i ve vodě.


Společnost KAVE Bau s.r.o. je již od roku 2011 vedená u Městského soudu v Hradci Králové. I přes svou krátkou působnost se stala podstatnou částí stavebního trhu. Společnost KAVE Bau s.r.o. vznikla sjednocením prosperujících firem, které mají dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví. Zaručuje kvalitní a materiální zázemí, které napomáhá k vykonání nejnáročnějších zakázek. Klíčovou oblastí působení jsou vodohospodářské, dopravní a jiné inženýrské stavby jako jsou demolice nebo zemní práce. Převážnou součástí práce jsou subdodávky či komplexní dodávky stavebních zakázek. Více informací o společnosti KAVE Bau s.r.o. najdete na www.kavebau.cz

#KAVEBausro #eDsystem #eDsystemBauerTeam #LukasBauer #JanŠrail #AlexisJeannerod #KaterinaSmutna #IljaČernousov #IlyaChernousov #PawelKlisz #RoxaneLacroix #TerezaTvaruzkova #VISMASkiClassics #skimarathon #Ski #czech