Hlavní partneři

Pojišťovna VZP, a.s., novým Hlavním partnerem eD system Bauer Teamu

eD system Bauer Team, tým nejúspěšnějšího českého běžce na lyžích Lukáše Bauera, již 4 roky úspěšně stoupá na poli legendárních lyžařských maratonů. Nyní, těsně před vstupem do další sezóny, posiluje o nového hlavního partnera – společnost Pojišťovnu VZP, a. s., – jejíž pojistné produkty budou týmu oporou při náročné misi za úspěchy na světové sportovní scéně.

„Nejen pro nás, sportovce, je v životě nejdůležitější naše zdraví a claim PVZP „chráníme to nejcennější“, vystihuje přesně takovou ochranu, kterou potřebujeme. Jsem velmi rád, že mohu Pojišťovnu VZP, a.s., představit jako našeho nového hlavního partnera. Byť jsme každý aktivní v jiné oblasti, máme mnoho společného. Spojuje nás zejména motivace budovat úspěšný tým, vytrvalost a zápal! Navíc díky skvělým pojistným produktům, které jako tým využíváme, můžeme svádět i ty nejtěžší sportovní bitvy bez obav,“ říká ředitel týmu Lukáš Bauer.


Zatímco nejúspěšnější středoevropský lyžařský tým svádí bitvy na sportovním poli legendárních maratonů, Pojišťovna VZP, a.s., je největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců.


I pro nadcházející sezonu je eD system Bauer Team připraven bojovat o příčky nejvyšší a aktuálně je tvořen těmito závodníky: Kateřina Smutná, Roxane Lacroix, Tereza Tvarůžková, Ilya Chernousov, Jan Šrail, Alexis Jeannerod, Jan Antolec, Pawel Klisz, kterým bude PVZP krýt záda a tvrdě fandit.


Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2017 dosáhla předpisu pojistného ve výši 492 mil. Kč, v dubnu 2018 navýšila základní kapitál na 308 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

#eDsystem #eDsystemBauerTeam #LukasBauer #JanŠrail #JanAntolec #IlyaChernousov #AlexisJeannerod #PawelKlisz #KaterinaSmutna #RoxaneLacroix #TerezaTvaruzkova #PojistovnaVZP #PVZP #VISMASkiClassics #marathons #skimarathon #czech