Hlavní partneři

eD system Bauer Team bude oblékat DÆHLIE Sportswear

eD system Bauer Team, tým nejúspěšnějšího českého běžce na lyžích Lukáše Bauera, již 4 roky úspěšně stoupá na poli legendárních lyžařských maratonů. Do své 5. sezóny vyběhne tým v nových kombinézách Dæhlie a tým se tedy bude moci spolehnout na špičkovou kvalitu produktů, za kterými stojí i sám Bjørn Dæhlie, nejúspěšnější běžec na lyžích všech dob.

„ Jsem velmi rád, že mohu představit značku Dæhlie jako našeho nového partnera v oblasti sportovního oblečení. Věřím, že špičkové produkty, které používá i norská reprezentace a které již používáme v rámci celé letní přípravy, nám pomohou v naší cestě za úspěchy, kdy chceme navázat na skvělou loňskou sezonu (vítězství na Marcialonze 2018, 10x individuální stupně vítězů a také 4. místo v hodnocení týmů) a dokonce se pokusit ji ještě trochu vylepšit. Zároveň si cením i skutečnosti, že jsme prvním maratonským týmem, se kterým se značka Dæhlie oficiálně spojila. Výhodou spolupráce je i možnost si vytvořit vlastní design závodní kombinézy, což jsme využili. Jsem přesvědčen, že budeme vidět nejen sportovními výsledky, protože záměrem designu byla výraznost a snaha trochu vybočovat, což se i podle komentářů podařilo. Naživo kombinézu poprvé představíme 31.10., při týmové tiskové konferenci,“ říká ředitel týmu Lukáš Bauer.


Oficiálním zástupcem značky Dæhlie pro český trh je Radim Nyč, který se také může pyšnit olympijskou medailí z Calgary 1988 ze štafet. Aktuální kolekce Dæhlie je k dostání na nyc-sport.cz#LukasBauer #IlyaChernousov #KaterinaSmutna #AlexisJeannerod #RoxaneLacroix #JanŠrail #JanAntolec #PawelKlisz #BauerSkiTeam #eDsystem #eDsystemBauerTeam #marathons #Ski #race #VISMASkiClassics #Daehlie #Dahlie #czech