Hlavní partneři

Bauer Ski Team lyžaře Lukáše Bauera se mění na eD system Bauer Team

Bauer Ski Team, tým nejúspěšnějšího českého běžce na lyžích Lukáše Bauera, již 4 roky úspěšně stoupá na poli legendárních lyžařských maratonů. Nyní, se vstupem do další sezóny, představil svého nového titulárního partnera – společnost eD system a. s. V rámci této spolupráce se mění název na eD system Bauer Team.

„Jsem velmi rád, že mohu společnost eD system a. s. představit jako našeho nového titulárního partnera. Zatímco nejúspěšnější středoevropský lyžařský tým svádí bitvy na sportovním poli legendárních maratonů, společnost eD system patří k lídrům na poli distributorů IT techniky a řadí se taktéž ke středoevropské špičce v distribuci. Byť jsme každý aktivní v jiné oblasti, máme mnoho společného. Spojuje nás zejména motivace budovat úspěšný tým, vytrvalost a zápal!“ říká ředitel týmu Lukáš Bauer.


To potvrzuje i ředitel marketingu eD system a. s. „Velmi si ceníme spolupráce, kterou jsme s týmem tak úspěšného sportovce, jakým Lukáš Bauer bezpochyby je, navázali. Věříme, že nové partnerství bude velkým přínosem pro obě strany. eD jej může dobře využít například pro své konference a jiné eventy, navíc se nám díky tomu se nám podaří lépe dostat do povědomí široké veřejnosti,“ uvádí Šimon Churý, marketingový ředitel eD system a. s.


Tým Lukáše Bauera je na prahu 5. sezóny v prestižním seriálu lyžařských maratonů VISMA SkiClassics, která obsahuje takové legendární závody, jako je například švédský Vasův běh, italská Marcialonga nebo třeba domácí Jizerská 50. Za dosavadní existenci se tým rychle vyhoupl mezi světovou špičku na poli lyžařských maratonů. V loňském roce obsadil 4. místo v pořadí týmů a na kontě má kromě 10 individuálních medailových umístění i třeba vítězství právě na italské Marcialonze.


I pro nadcházející sezonu je eD system Bauer Team připraven bojovat o příčky nejvyšší a aktuálně je tvořen těmito závodníky: Kateřina Smutná, Roxane Lacroix, Tereza Tvarůžková, Ilya Chernousov, Jan Šrail, Alexis Jeannerod, Jan Antolec, Pawel Klisz.eD system a. s., je na trhu již 27 let a patří mezi největší distributory IT, výpočetní a telekomunikační techniky v České republice. Společnost stála u zrodu IT distribuce na českém trhu, nyní se spolu se sesterskými společnostmi výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 300 značek nejvýznamnějších světových výrobců a přes 135 tisíc produktů. O postavení eD system na trhu svědčí i každoroční umístění v anketě CZECH TOP 100 společností v České republice.

#BauerSkiTeam #eDsystemBauerTeam #eDsystem #LukášBauer #VISMASkiClassics #JanŠrail #JanAntolec #IlyaChernousov #AlexisJeannerod #PawelKlisz #KaterinaSmutna #RoxaneLacroix #TerezaTvaruzkova #marathon #Ski #team #IT #partner #new #czech