Hlavní partneři

PF 2018


Konec roku a příchod nového je vždy spojen s bilancováním, přáním i různými předsevzetí. Ani my nejsme vyjímkou...


Končící rok 2017 byl skvělý! Samozřejmě něco mohlo být lepší, ale někde jsme uspěli i přes některé neodstatky, takže za nás velká spokojenost! Rok 2017 byl také náročný. Náročná byla organizace celého týmu, zejména v momentě, kdy jsme měli "vymazlený" plán do posledních detailů, ale najednou přišla třeba nějaké nemoc a vše se začínalo nanovo...ale to je normální, plán máte proto, protože víte, že se bude ve skutečnosti měnit ;-)...


Náročné bylo také zajištění týmu, a to jak po materiální, tak zejména finanční stránce. Zde ale musíme poděkovat našim partnerům, kdy naprostá většina je s námi již od začátku, a kteří nám v týmové existenci zásadním způsobem pomáhají. Bez Vás by to nešlo! Děkujeme!


Tým by nebyl týmem bez závodníků, kteří svými výsledky tým zviditelňují, táhnou výsledkovými listinami nahoru a mě tak pomáhají utvořit půdu pro jednání s partnery, oslovování nových partnerů a snahu tým neustále rozvíjet.


Závodníci by výrazně obtížněji dosahovali svých výsledků bez servismanů a dalších lidí v "realizačním týmu". Lidí, kteří mají svá zaměstnání a k tomu nejčastěji ve čtvrtek sedají do týmových aut a cestují "na konec světa", aby si tam mohli jen hodit tašku do kouta a už vyrazit testovat lyže, mazat lyže dlouho do noci a velmi časně ráno opět testy, mazání, během závodu občerstvování, bleskové přesuny na další občerstvovací místo a po závodě vše vyčistit a už zase frčet autem domů...a v pondělí už zase být "u strojů" ve svém zaměstnání...

Skoro by se dalo říct, tým "bláznů"...ano, ono by to ani jinak nešlo a věřím, že je to takhle v každém týmu. Někde více, někde méně, ale bez takových "bláznů" nedokážete nic!


Vše lze ale zvládnout, když dosahujete dobrých výsledků, sportovně i výsledkově rostete, pokud vládne výborná týmová atmosféra (o tom jsem ve většině případů přesvědčen, byť o drobné "ponorky" také není občas nouze, ale to jak kdo do týmu zapadne bylo pro mě, při doplňování týmu, minimálně stejně důležité, jako jeho/její sportovní výsledky) a pokud máte takové skvělé fanoušky, jako máme my! Děkujeme vám, za všechny ty zprávy, komentáře, "lajky", které od vás dostáváme! Těší nás to a občasný neúspěch se, i díky tomu, mnohem lépe zvládá.


Musím se přiznat, že jsem nadšený z toho, kam se mi/nám podařilo tým za ty 3 roky dostat, jaký jsme ušli kus cesty a kolik skvělých lidí jsme za tu dobu poznali! A věřte tomu, že stále naše motivace zůstavá silná, jako na úplném začátku!


Před námi je nový rok 2018, víme že budeme muset opět bojovat s nějakými nepříjemnostmi, ale to je normální. Těšíme se na nové výzvy, nové možnosti a už se nemůžeme dočkat až vyměníme 17 za 18 ;-)


I vám všem přejeme všechno nejlepší do nového roku, pevné zdraví a úspěchy ve všem co děláte! Pokud se vám v roce 2017 úplně nedařilo, pak vězte, že vše špatné zůstane v 2017 a před Vámi je nový rok, který bude lepší! Bojujte a občas mrkněte, jak si vedeme my! ;-)

Lukáš Bauer

Bauer Ski Team

#BauerSkiTeam #LukasBauer #JanŠrail #AdamFellner #IlyaChernousov #BarbaraJezeršek #KateřinaSmutná #AlexisJeannerod #team #Ski #lyže #marathon #VISMASkiClassics #Newyear #2018 #czech