Hlavní partneři

Team PIONEER Investments se mění na Bauer Ski Team

Nejúspěšnější český team v rámci prestižní světové série VISMA SkiClassics – Team PIONEER Investments, mění po 3 letech existence název na Bauer Ski Team.


„ Po skvělých 3 letech vzájemné spolupráce, kdy jsme jako team dosáhli mnoho špičkových výsledků včetně vítězství na LaDiagonele, stupňů vítězů na legendárním Vasově běhu…., kdy jsme pod hlavičkou Titulárního partnera – společnosti Pioneer Investments, podpořili mnoho talentovaných sportovců, se naše společná cesta rozchází a my vstupujeme do nové sezóny s novým názvem – Bauer Ski Team. Společnost Pioneer Investments měla zásadní vliv na vznik teamu a dosažené úspěchy, a proto ji patří velký dík za dlouhodobou spolupráci. I když letošní dlouhá jednání nebyla korunována úspěchem – pokračováním skvělé spolupráce, plně chápu a respektuji rozhodnutí vedení společnosti a přeji mnoho sil a úspěchů do dokončení úspěšné fúze se společností Amundi a navázání na výborné výsledky společnosti Pioneer Investments i do budoucna pod novou značkou“, říká Lukáš Bauer, ředitel Bauer Ski Teamu.


„ S touto variantou jsme během jednání také museli počítat, jsme na ni připraveni, a byť pravděpodobně dojde v některých oblastech k drobným změnám, nic se nemění na vysokých cílech teamu, jeho složení nebo i plánech absolvovat kompletní světovou sérii VISMA SkiClassics. Konkrétní plány představíme na Tiskové konferenci teamu 2. 11. v Praze. Pro mě je tato aktuální situace velkou výzvou opět dokázat, že team je silný nejen na sportovním poli a věřím, že uspějeme i v hledání nového Titulárního partnera. Se změnou názvu teamu se pojí i změna komunikačních kanálů, které jsou logicky odvozeny od jména teamu. Webové stránky se mění na www.bauerskiteam.com, Facebookový profil a Instagram na BauerSkiTeam resp. @bauerskiteam“, podotýká Lukáš Bauer.

#TeamPIONEERInvestments #BauerSkiTeam #LukasBauer #VISMASkiClassics #Vasaloppet #JanŠrail #IlyaChernousov #BarbaraJezeršek #KaterinaSmutna #AdamFellner #AlexisJeannerod #training #rollerski #crosscountryskiing #czech