Hlavní partneři

Oberhof

Další tréninkovou zastávkou letošního roku byl německý Oberhof, kam jsme vyráželi zejména za lyžováním v tunelu, ale ani běh nebo kolečkové lyže nezahálely ;-).


Směr Oberhof jsme vyráželi v pondělí 9. Října ve složení Honza Šrail, Adam Fellner, Lukáš Bauer a přibrali jsme i Honzu Pechoška, závodníka Fénix SkiTeamu Jeseník. V Oberhofu už na nás čekal Ilya Chernousov a vselku nabitý tréninkový plán. Prioritou bylo lyžování v tunelu, převážně ve střední intenzitě, ale také jeden náročný intervalový trénink v bruslení. Výhody tunelu jsme cítili i díky „tradičnímu“ oberhofskému počasí, které v této době představují mlhy, mrholení až déšť, čehož jsme si zase náležitě „užívali“ během doplňujících běhů nebo tréninků na kolečkových lyžích.


I tyto tréninky byly ve znamení převažující střední intenzity, ale i zde jsme si na závěr soustředění „střihli“ intervalový trénink na kolečkových lyžích v soupaži. Všichni absolvovali soustředění bez problémů, Honza již byl v plné zátěži po nemoci, kvůli které musel vynechat MČR na kolečkových lyžích (Ještěd) a i Lukáš se do tréninku opřel po měsíčním výpadku, z důvodu boreliózy, technicky a ve středních intenzitách bez problémů, v rychlých soupažích byl ale výpadek velmi znát, ale Lukáš bojoval a určitě se brzy dostane do pohody i zde.

Soustředění se povedlo a věřte, že jsme odjížděli domů správně unavení a spokojení.


Nyní máme na programu individuální trénink, začátkem listopadu nás čeká představení teamu a plánů na nadcházející sezonu, které proběhne na Tiskové konferenci v Praze a 6.listopadu vyrážíme směr švýcarské Lenzerheide, kde již budeme lyžovat „venku“ ;-).

#Oberhof #DKBSkihalleOberhof #LukasBauer #JanŠrail #AdamFellner #IlyaChernousov #TeamPIONEERInvestments #training #trénink #lyže #kolečkovélyže #czech