Hlavní partneři

Jak ten čas letí…

5.7.2017

Určitě to znáte všichni, natolik se zaberete do své práce/hobby až si úplně neuvědomíte, jak ten čas letí…a to se stalo i nám ;-). V poslední době jsme absolvovali kvalitní soustředění na Božím Daru, krátce poté přivítali do týmu senzační posilu – Katku Smutnou a nyní jsme již za polovinou výborného soustředění ve švýcarském Lenzerheide, kam jsme vyrazili za Ilyou, a ten nám zde připravil velmi kvalitní program…

 

Soustředění Boží Dar:

 V druhé polovině června jsme absolvovali 5 denní soustředění na Božím Daru. Součástí soustředění byly jak funkční testy na běhátku (zejména kontrola Anaerobního prahu a VO2max) a laktátová křivka na kolečkových lyžích, kde jsme porovnávali hodnoty dosažené na běhátku s hodnotami během soupaž na kolečkových lyžích. Kromě toho jsme kladli důraz spíše na objem a rozmanitost, takže jsme jen nejezdili na kolečkových lyžích, ale na programu bylo i horské kolo, běh (i v bažinách ;-) ). Soustředění bylo vydařené a počasí nám nezvykle přálo celou dobu, takže palec nahoru.

Katka Smutná:

 Jednání s Katkou probíhaly vlastně již brzy po skončení zimní sezóny, domluveni jsme byli vcelku rychle a pak již jsme hledali vhodný termín, kdy se potkáme a vše stvrdíme podpisem. K tomu došlo koncem června a rádi jsme tuto skvělou zprávu pustili do světa.  Jsme rádi, že Katku uvidíme v „pioneerských" barvách, uděláme vše, co je v našich silách, abychom ji podpořili ve snaze celkově vyhrát seriál VISMA SkiClassics a zároveň bude Katka skvělým doplněním teamu, kde v ženách zatím vše bylo na Barbaře Jezeršek.

Soustředění Lenzerheide:

 Skoro ihned po oficiálním informování veřejnosti o vstupu Katky do teamu, jsme vyrazili do švýcarského Lenzerheide, kde žije Ilya Chernousov, abychom zde absolvovali letošní třetí teamové soustředění. Zatím vše běží skvěle, využíváme zde výborné terény a to jak na kolečkové lyže, běh nebo i skvělé zázemí Biathlon Areny Lenzerheide, kde využíváme posilovnu. Aktuálně se již soustředění chýlí k závěru (končíme v pátek), ale nějaký ten rychlý trénink na nás ještě čeká ;-)…

 

Katka, na rozdíl od teamu, vyrazila na úvodní závody Efisan Skiroll Classic do Velkých Karlovic, kde s přehledem v ženské kategorii kralovala a poté pokračovala/pokračuje individuální přípravou v Rakousku.

 

Kromě vlastního sportování ještě aktuálně hltáme Tur de France (pokud zbydou síly ;-) ;-)  )…

 

 

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean