Hlavní partneři

Birkebeiner za očekáváním…

Na Birkebeiner jsme se těšili, po Vasáku jsme byli pěkně namlsaní, ale pravděpodobně jsme zvorali testy resp. nezareagovali správně na změnu podmínek a celkově v závodu tahali za kratší konec :-(.

A aby toho nebylo málo, tak Alexis po technických problémech jel 5km s jednou holí, čímž vypadl z nadějné pozice kolem 20.místa (a přišel o hodně sil). Barbara si také závod vytrpěla, protože v týdnu bojovala se silným nachlazením…

Takže jednou z mála pozitivních věcí byla premiéra Martina Jakše v našich barvách, který jako jediný z kluků vyrazil na namazaných lyžích a nakonec z toho bylo slušné 26.místo.

Část týmu se z Lillehammeru přesouvala rovnou do Åre, kde se hned nadcházející sobotu jede Årefjällsloppet. Ostatní se na skok vrátili domů a nejpozději ve čtvrtek zamíří taktéž směr Åre.

A aby té smůly nebylo málo, tak jsme dnes dostali informaci, že Ilya bojuje s nějakým bacilem a tím pádem vypadává z nadcházejícího Årefjällsloppetu :-(… Konečné složení tedy bude L.Bauer, J.Šrail, A.Fellner, M.Jönsson, A.Jeannerod a B.Jezeršek.

Držte nám palce!

Photo: Magnus Östh

#Birkebeinerrennet #IlyaChernousov #AlexisJeannerod #LukášBauer #AdamFellner #MartinJakš #BarbaraJezeršek #MarkusJönsson #czech