Hlavní partneři

Toblach – Cortina rozpačitě, ale už je před námi Jizerská 50

I přes skvělé 7.místo Barbary a první SkiClassics body pro Jirku jsme z Itálie neodjížděli spokojeni.

Důvodem bylo problematické mazání, které se nyní servisu – i přes veškerou snahu – úplně nepovedlo a zejména Ilya měl s lyžemi velké potíže. Bohužel, i toto k našemu sportu patří a snad jsme si to nyní vybrali a příště už nám lyže zase jen posviští, jak jsme od našeho servisu zvyklí ;-).

Již v neděli nás čeká Jizerská 50, jediný český závod v sérii VISMA SkiClassics a pro nás jde o prestižní událost. Bohužel se Honza Šrail zatím stále nedostal ze zdravotních komplikací, které ho odstavily ze závodu Toblach-Cortina a tak bude na Jizerce chybět.

„Tým PIONEER Investments bude reprezentovat Barbara Jezeršek, Lukáš Bauer, Ilya Chernousov, Adam Fellner a Jiří Harcuba. Rád bych, aby byl tým na Jizerce vidět a přál bych si aby tým vyhrál jednu prémii, v mužích se umístil v TOP 5 a Barbaru bych rád viděl do 7.místa. Vím, že se jedná o vysoké cíle, ale pro jediný domácí závod v sérii VISMA SkiClassics nemůžeme mít cíle malé!“, rozebírá Lukáš Bauer, ředitel týmu PIONEER Investments očekávání před blížícím se závodem.

Jizerská 50 patří mezi nejnáročnější lyžařské maratony a tak nám držte palce!

Závod můžete sledovat ŽIVĚ na ČT SPORT nebo na VISMA SkiClassics PLAY v neděli od 8:15.

#czech #BarbaraJezeršek #IlyaChernousov #JiriHarcuba #LukášBauer #AdamFellner #Jizerska50 #teampioneerinvestments