Hlavní partneři

Toblach – Cortina....již zítra ;-)

Po krátké pauze nás čeká další závod série VISMA SkiClassics a to Toblach-Cortina.


I zde pořadatelé bojovali s nedostatkem sněhu, takže původně informace zněli „zkráceno na 35km“, ale naštěstí se počasí umoudřilo a nakonec bude závod v původní délce 50km. Délka sice zůstane nakonec zachována, ale trochu se pozměnila trať a stejně jako v loňském roce nás čeká start ve vedlejším údolí v Prags, sprintová prémie bude na 19.km přímo na stadionu v Toblachu a poté trať povede skoro až do Cortiny, po staré železniční trati, s cílem ve Fiames.


Z původně plánované čtveřice závodníků týmu PIONEER Investments pro tento závod, na poslední chvíli vypadl Honza Šrail, který se již dostával do formy po Marcialonze, ale nachlazení a chycené průdušky rozhodly o vynechání nadcházejícího závodu. Hned následující víkend nás čeká „domácí“ Jizerská 50 a tam chceme být v plném počtu ;-). Zítra tedy budete moci držet palce Ilyovi Chernousovi, který sice vynechl Marcialongu z důvodu nemoci, ale již je zpět ;-), Barbaře Jezeršek, která určitě bude chtít navázat na výborné výsledky v předchozích závodech a na zkušenou vyráží i Jirka Harcuba.


Závod začíná v sobotu 11.2 v 9:30 a jako vždy jej můžete sledovat LIVE na ČT SPORT již od 9:15 nebo na VISMA SkiClassics PLAY.

#czech #IlyaChernousov #JiriHarcuba #BarbaraJezeršek #teampioneerinvestments