Hlavní partneři

Hektický týden…

1.11.2016

 

Ano, poslední týden…no možná i o několik dní více ;-) bylo vcelku hektických… Inu zima za dveřmi a tak se finišuje na všech frontách…

 

Po mém návratu z ledovce Dachstein, kde jsem týden najížděl první letošní kilometry na sněhu, nás čekalo již standardní představení týmu před novou sezonou. Kromě nových posil byla představena i aktuální týmová kombinéza, která se Adidasu – našemu novému partneru, velmi povedla a pokračuje v našem trendu výrazných barev. Zároveň jsme konečně předali šek za najeté závodní kilometry nejen SkiClassics týmu, ale i našeho týmu hobíků, sdružení EndDuchenne, které se stará o děti postižené svalovou dystrofií, dozvěděli se z jejich činnosti aktuální novinky a s radostí v tomto projektu pokračujeme! ;-)  Potěšil mě také výrazný zájem médií a spousta pozitivních zpětných reakcí z mnoha směrů. Díky za ně! ;-)

 

Kromě dalších věcí jsme finišovali i v materiálu, takže nás ani nepřekvapila jednoho dne dodávka asi 150kg materiálu, který byl potřeba roztřídit, nabalit a distribuovat závodníkům a servisnímu týmu. K tomu doladění logistiky směrem ke skandinávskému soustředění, které nám zabere podstatnou část listopadu, převzetí super nablýskaného Talenta u společnosti IMOFA (další je již na cestě ;-) ), nabalení a již mohla posádka doprovodného vozu vyrazit směr švédská Bruksvallarna, která nás potěšila velmi příznivými zprávami ohledně aktuálních sněhových podmínek. Fotografie našeho „pozemního“ týmu je jen potvrzují ;-)

 

Dnes pokračovala akce „kulový blesk“ transportem závodníků, kteří se do Bruksvallarny slétávají z pěti různých zemí  na 2 různá letiště, takže se Talento ještě pěkně projede ;-)…

 

Ale hlavní je, že vše běží na výbornou a od zítřka již budeme moci kvalitně trénovat na sněhu, testovat nový materiál a pomalu vše směřovat k úvodním závodům, které nás čekají od 18.11… ale do té doby se určitě ještě ozveme! ;-)

 

Držte nám palce!

 

Lukáš

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean