Hlavní partneři

Zimní sezónu jsme ukončili úspěšně a již jsme se po hlavě vrhli do tréninku na tu příští! ;-)Květnem začíná lyžařům opět tréninkový zápřah. Ani my nejsme výjimkou a již máme za sebou i první letošní soustředění. Právě společná soustředění, které budou každý měsíc, jsou jednou z výrazných inovací, jež by nás měli v zimě vyzdvihnout k ještě lepším výsledkům.


Začátek přípravy je každoročně zaměřen více na objem a také převládají jiné tréninkové prostředky než speciální „lyžařské“, které postupně budou dominovat …ale na to je ještě čas. I proto bylo první soustředění zejména ve znamení horského kola, doplňkově kolečkové lyže a běh. I na ferratu v Děčíně jsme zdárně vylezli ;-). Soustředění jsme pojali jako puťák a rádi jsme s sebou vzali jak legendu dálkových běhů – Standu Řezáče, tak německého lyžaře Andy Kühne, kteří nás skvěle doplňovali. Počasí nám přálo, zdraví všech drželo a i díky „vzdušné“ podpoře Ládi Rygla (který nás zabezpečoval autem, ale občas nás i na kole pěkně prohnal ;-) ) jsme natrénovali kvalitní objem hodin, ale i kilometrů. Takže soustředění na jedničku :-).
Další sraz máme naplánovaný od 13.6 na Boží Dar, kde již budeme více běhat a kolečkové lyže také pěkně proženeme ;-).


Pokud byste chtěli vyrazit ve stopách našich etap, pak je máte zde ;-)


1.Etapa

2.Etapa

3.Etapa

4.Etapa

5.Etapa

#TeamPIONEERInvestmentsCRAFT #bike #MTB #kolečkovélyže #běh #Pravčickábrána #LukášBauer #PetrNovák #JanŠrail #AdamFellner #AndyKühne #StanislavŘezáč #trénink #soustředění #english #czech