Hlavní partneři

NOVENTIS partnerem týmu Pioneer Investments – CRAFT


Team Lukáše Bauera pro legendární lyžařské maratony – Team Pioneer Investments – CRAFT uzavřel dohodu o spolupráci s českou společností NOVENTIS s.r.o, která vstupuje na pozici Hlavní partner týmu PIONEER Investments – CRAFT.

NOVENTIS je česká firma se sídlem ve Zlíně a své aktivity rozvíjí v oblasti farmacie, doplňků stravy a kosmetiky. Své podnikatelské aktivity rozvíjí NOVENTIS nejen na území České a Slovenské republiky, ale i na dalších trzích teritoria střední a východní Evropy.

Ing. Roman Elbl - ředitel společnosti NOVENTIS s.r.o a Lukáš Bauer - ředitel týmu PIONEER Investments - CRAFT „Partnerství se společností NOVENTIS, jakožto výrobcem doplňků stravy té nejvyšší kvality, je dalším důležitým prvkem do výborného zajištění týmu PIONEER Investments – CRAFT. V případě náročného tréninkového a závodního zatížení, je třeba tělu dodávat dostatečné množství vitamínů, minerálů a dalších důležitých prvků. Ne vždy je plně postačující příjem v podobě čerstvého ovoce a zeleniny, a proto spoléháme i na doplňky stravy. Perfektní řešení jsme nalezli právě u společnosti NOVENTIS a těžištěm spolupráce budou zejména doplňky stravy podporující imunitní systém a omega-3 mastné kyseliny. S aktuálním nástupem razantního ochlazení vidím timing spolupráce jako perfektní!“ říká Lukáš Bauer. Noventis dlouhodobě podporuje české sportovce. Uzavřením strategického partnerství s týmem PIONEER Investments – CRAFT jen potvrzuje význam výživových doplňků ve stravě sportovců. „Přípravky, které si vybral Lukáš Bauer a jeho tým, jsou ideálním doplňkem stravy sportovců, ať už profesionálních nebo rekreačních. Na českém trhu naše firma působí už 22 let a jsme držiteli certifikátu GMP (správné výrobní praxe) pro výrobu léčivých přípravků a doplňků stravy,“ uvádí ředitel společnosti, ing. Roman Elbl. Team Pioneer Investments - CRAFT vznikl v září 2014 a do úvodní sezony vstupoval s cílem zejména získat zkušenosti a podpořit talentované závodníky. Ale již v první sezoně překvapil nejen 9. místem v celkovém hodnocení teamů v prestižní sérii SkiClassics, ale i několika výbornými individuálními výsledky. „Team Pioneer Investments – CRAFT chce v nadcházející sezóně nastavenou laťku nejen udržet, ale ještě i vylepšit. K tomu, kromě výkonnosti, potřebujeme i pevné zdraví a zde je partnerství se společností NOVENTIS velkým přínosem“ říká Lukáš Bauer. Další zajímavé novinky budou prezentovány v následujících týdnech.