Hlavní partneři

Ohlédnutí za Malorkou

15.10.2015

 Již několik let jsem se chystal během podzimní přípravy vyrazit na Malorku na kolečkové lyže, ale stále jsem nemohl sehnat „parťáky“, kteří by měli chuť a čas to také zkusit.  Letos to konečně klaplo a mohl jsem společně s Jirkou Ročárkem a Adélou Boudíkovou vyrazit brázdit silnice Malorky na kolečkových lyžích.

 

 Naše náplň byla jasná, delší tréninky na kolečkových lyžích, které teď při rekonvalescenci ramene opravdu potřebuji a které mi během 3 měsíčního výpadku velmi schází. Na tyto tréninky se Malorka perfektně hodí a k tomu jsem si mohl každý den ještě zaplavat v moři. Nakonec pro mě to plavání bylo jedno z největších přínosů rehabilitace.

 

 Během 11 dnů jsme odtrénovali dobrých 9 tréninkových dní při kterých jsme viděli krásné části ostrova a otestovali, co snesou naše dlaně plné puchýřů.  Velký rozdíl mezi velkými teamy a námi byl v tom, že jsme s sebou neměli žádné doprovodné vozidlo, které by nás doprovázelo na trénincích obzvláště v horských etapách. Naštěstí na Malorku jezdím více jak 10 let na silniční kolo a ostrov znám téměr dokonale. Takže jsme naplánovali naše trasy tak, abychom to zvládli i bez doprovodu a zároveň využili velké možnosti Malorky.

 

 

 Musím říct, že trénovat s Jirkou nebyla žádná procházka růžovým sadem. Aspoň si člověk uvědomí, jak na tom opravdu je a na čem má pracovat. Každopádně můj pocit z tréninku a ramene se každým dnem lepšil a to mi dává do zbytku závěrečné přípravy před zimou velký optimismus.

 

 Malorka na kolečkových lyžích nás tak nadchla, že již teď plánujeme soustředění na příští rok a věříme, že počet účastníků se rozroste na pořádnou bandu.  

 

Petr

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean