Hlavní partneři

Team Pioneer Investments se mění na Team PIONEER Investments - CRAFT

4.9.2015

 

Tisková zpráva:

 

Tým Lukáše Bauera pro legendární lyžařské maratony v rámci SkiClassic – Team Pioneer Investments – se vstupem značky CRAFT na pozici sdíleného titulárního partnera mění na Team PIONEER Investments – CRAFT. Švédská značka CRAFT je známá především díky funkčnímu a sportovnímu oblečení pro trénink i závody.
 
„Jsem velmi potěšen, že se, po výborné úvodní sezóně, k hlavnímu titulárnímu partneru – renomované investiční skupině Pioneer Investments – přidává na pozici sdíleného titulárního partnera švédská značka CRAFT. Věřím, že díky podpoře těchto, ve svých oborech špičkových společností, se i Team PIONEER Investments – CRAFT přiblíží světové špičce o další krok“ říká Lukáš Bauer.
 
„Velmi si vážíme této oboustranné spolupráce a je nám ctí podpořit tým, který jednoznačně podporuje talentované a mladé sportovce“ říká Vít Šerý, marketingový manažer značky CRAFT.
 
„Podpora aktivního života a mladých talentů je součástí dlouhodobé strategie skupiny Pioneer Investments. Proto nás velice těší, že spolupráce s Teamem Pioneer Investments od samého počátku přinášela vynikající výsledky. Jsme hrdí na to, že můžeme být hlavním titulárním partnerem a věříme, že tým má velký potenciál významně zabodovat také v nové sezóně.“ říká Dana Kryńska, ředitelka Marketingu a PR Pioneer Investments ČR.
 
Team Pioneer Investments vznikl v září 2014 a do úvodní sezony vstupoval s cílem zejména získat zkušenosti a podpořit talentované závodníky. Ale již v první sezoně překvapil nejen 9. místem v celkovém hodnocení teamů v prestižní sérii SkiClassics, ale i několika výbornými individuálními výsledky.
 
Team PIONEER Investments – CRAFT chce v nadcházející sezóně nastavenou laťku nejen udržet, ale ještě i vylepšit. K tomu by měla závodníkům pomáhat také kombinéza z řady CRAFT ELITE, která zajišťuje optimální tepelný komfort a vynikající aerodynamiku“ říká Lukáš Bauer.
 
Další zajímavé novinky budou prezentovány v následujících týdnech.
 
Team PIONEER Investments - CRAFT

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean