Hlavní partneři

Červenec v plném proudu...

Červenec se překlopil do závěrečné třetiny a ani my nezahálíme. Lukáš s Ondrou intenzivně trénovali v okolí Božího Daru od 1. do 12.7., kdy hlavním zaměřením byly dlouhé tréninky na kolečkových lyžích (velký důraz na soupaž a sílu), kole v běhu, nějaké to posilování a i na zdolání nedaléké ferraty nebo lanového parku také došlo ;-).

Petr se po návratu ze soustředění ve Vysokých Tatrách jen na chvíli ohřál a už zase ladil běžky v lyžařském tunelu v Oberhofu, ale ještě stihl samotný závěr soustředění na Božím Daru, takže i na společný trénink na kolečkových lyžích došlo.


Ostatní členové teamu se připravují buď individuálně, spolu se svými mateřskými kluby a nebo Honza Šrail vyrazil s reprezentačním družstvem na vysokohorské soustředění do Livigna.Další plány se lišily, Petr s Ondrou pokračovali v individuální přípravě doma, Lukáš po dlouhém tréninkovém bloku vyrazil na kratší dovolenou na Lago di Garda, ale ani tam se nedokázal jen tak povalovat ;-)...
Dnešním dnem končí tréninkový blok Ondrovi a vyráží na pár dní bikovat do Maďarska, Lukáš naopak naskakuje znovu do tréninku ;-). Další společná příprava bude pokračovat opět v okolí Božího Daru, kde bude probíhat od 25.7 soustředění lyžařského reprezentačního družstva. Lukáš tedy povinně, ale i Petr s Ondrou využijí možnost zpestřit si přípravu společnými tréninky i s dalšími lyžaři/reprezentanty.


Užívejte léta, sportujte a brzy jsme zpět s novými zprávami.


Team Pioneer Investments