Hlavní partneři

Červenec v plném proudu...

19.7.2015

Červenec se překlopil do závěrečné třetiny a ani my nezahálíme. Lukáš s Ondrou intenzivně trénovali v okolí Božího Daru od 1. do 12.7., kdy hlavním zaměřením byly dlouhé tréninky na kolečkových lyžích (velký důraz na soupaž a sílu), kole v běhu, nějaké to posilování a i na zdolání nedaléké ferraty nebo lanového parku také došlo ;-).

 

 

 

Petr se po návratu ze soustředění ve Vysokých Tatrách jen na chvíli ohřál a už zase ladil běžky v lyžařském tunelu v Oberhofu, ale ještě stihl samotný závěr soustředění na Božím Daru, takže i na společný trénink na kolečkových lyžích došlo.

 

 

Ostatní členové teamu se připravují buď individuálně, spolu se svými mateřskými kluby a nebo Honza Šrail vyrazil s reprezentačním družstvem na vysokohorské soustředění do Livigna. 

 

 

Další plány se lišily, Petr s Ondrou pokračovali v individuální přípravě doma, Lukáš po dlouhém tréninkovém bloku vyrazil na kratší dovolenou na Lago di Garda, ale ani tam se nedokázal jen tak povalovat ;-)... 

 

 

 

 

 

Dnešním dnem končí tréninkový blok Ondrovi a vyráží na pár dní bikovat do Maďarska, Lukáš naopak naskakuje znovu do tréninku ;-). Další společná příprava bude pokračovat opět v okolí Božího Daru, kde bude probíhat od 25.7 soustředění lyžařského reprezentačního družstva. Lukáš tedy povinně, ale i Petr s Ondrou využijí možnost zpestřit si přípravu společnými tréninky i s dalšími lyžaři/reprezentanty.

 

Užívejte léta, sportujte a brzy jsme zpět s novými zprávami.

 

Team Pioneer Investments

 

 

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean