Hlavní partneři

Team Pioneer Investments - příchody, odchody - Červenec 2015

Celý team maká v rámci letní přípravy a ani vedení teamu nezahálí, o čemž Vás pravidelně informujeme zejména prostřednictvím Facebookového profilu teamu . Na nový ročník SkiClassis chceme být dobře nachystaní a proto vyhlížíme i případné posily.

 

S radostí oznamujeme, že pro nadcházející sezonu posílí Team Pioneer Investments jeden z nejlepších českých laufařů - Petr Novák. Petr v minulé sezoně vyhrál s výrazným náskokem celkové hodnoceni FIS Marathon Cupu a na legendární Marcialonze se blýskl skvělým 6. místem. Jsme velmi potěšeni, že Petra oslovila naše filozofie a rádi půjdeme společně do těžkých závodů SkiClassics. Petr je profesionál každým coulem a i nyní, uprostřed léta, nezahálí a testuje nové lyže v lyžařském tunelu v Oberhofu.

 

 

Bohužel, opačnou cestou se rozhodla vydat Adéla Boudíková a opouští řady teamu Pioneer Investments. Adéla předváděla v minulé zimě kvalitní výkony, teamu přinesla pěknou řádku bodů a nezkazila žádnou legraci. Rádi jsme s Adélkou prožili naši první sezonu a byť se naše cesty rozcházejí, držíme jí palce v dalších sezónách.

 

 

Aktuálně jednáme i s dalšími sportovci, sami se necháme překvapit, kdo případně naše řady ještě doplní ;-)  Užívejte léta, sportujte a časem Vás budeme o novinkách v této oblasti opět informovat.

 

                                                                                                                                                                                       Team Pioneer Investments                                      

                                                  

                                                                                                         

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean