Hlavní partneři

Seiser Alm Moonlight Classic, Koasalauf, La Transjurassienne...

9.2.2015

Swix SkiClassics si vybírá závodní "přestávku" - pokračuje až 8.3., kdy se koná legendární Vasův běh. Závodníci tedy, dle svých plánů buď regenerují, trénují  nebo vyráží na vlastní závody dle chuti a sil.

Adélka nám opět udělala radost dalším vítězstvím, tentokrát v závodě Koasalauf - 50km klasicky... a to si ještě v týdnu zazávodila v nočním závodě Seiser Alm Moonlight Classics, kdy se jen těsně nedostala na stupně vítězů - což i po tak náročném programu není divu.

Dalším členem Teamu Pioneer Investments, který využil přestávku Swix SkiClassics k absolvování i jiného závodu byl Kuba, který vyrazil na nádherný, ale těžký závod La Transjurassienne, kde ale zvolil závod volnou technikou na 68 km.

Kubův komentář ze sociálních sítí:

" ‪#‎LaTransjurassinne‬ - nejkrasnejsi a zaroven nejtezsi lauf, ktery jsem dosud absoloval. Na to, ze jsem si minuly tyden po Konigu rikal, ze jsem dojel v pohode a nemohl jsem se vic zmacknout, tak tady jsem ze sebe vymackal energii snad vsechnu a byl jsem v cili rad, ze jsem dosel obcerstvovaciho stanu. No proste 30 km do cile bylo utrpeni, z toho 15 km boj o udrzeni se na nohou Emotikona smile
A i pres to, ze jsem jel s bidonem, tak moc dekuji vsem tem, kdo me po trati obcerstvili Holly Brooks, Honza Hásek ‪#‎SilviniMadshusTeam‬ "

;-)

Ostatní závodníci dali přednost přípravě, Eva, Honza i Lukáš se aktuálně připravují na nadcházející MS ve Falunu, které začíná 18.2. Předtím je jště čeká poslední závody SP před MS a to ve švédském Östersundu 14.-15.2.