Hlavní partneři

Jak to všechno začalo...

31.10.2014

PIONEER INVESTMENTS Team - SWIX SkiClassics Pro Team - podporující talentované a mladé lyžaře

 

Po 2 sezonách strávených částečně v prestižním seriálu legendárních lyžařských maratonů – Swix SkiClassics – se Lukášovi Bauerovi tento typ závodů nejen zalíbil, ale rozhodl se vytvořit registrovaný team (Swix SkiClassics Pro Team), zaměřující se zejména na podporu talentovaných a mladých závodníků. Toto zaměření je naprosto unikátní, Lukášovým záměrem nebylo sdružit současné špičkové závodníky účastnících se této série („vyzobat hrozinky“), ale jednoznačně podpořit talentované a mladé závodníky, kteří třeba ani s tímto typem závodů (lyžařskými maratony) nemají zkušenosti, ale mají dle Lukáše perspektivu do budoucna. Cílem je podpora těchto závodníků, předávání Lukášových bohatých zkušeností z mnohaleté kariéry a snaha vychovat další špičkové závodníky – ať již pro lyžařské maratony nebo standardní lyžařské závody. Záměrem není jednoznačné zaměření na konkrétní typ závodů, ale rozvíjení každého závodníka na základě jeho individuálních lyžařských předpokladů.

 

Členové teamu:

 

Kromě Lukáše se v teamu objeví na některé závody i 2 další aktuální členové české reprezentace a to nejlepší česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová Nývltová (2 závody po konci SP) a člen reprezentačního výběru B – Jan Šrail. Jsme rádi, že máme tyto závodníky v teamu, byť samozřejmě jejich priorita pro nadcházející sezonu je – stejně jako u Lukáše – MS ve Falunu nebo snaha se na MS nominovat.

 

Dalšími aktuálními členy teamu jsou: Adéla Boudíková – 5. nejrychlejší žena König Ludwig lauf 2014, Ondřej Horyna, Pavel Vozka a Jakub Rádl.

 

Swix SkiClassics Pro team je pravidly limitován na max. 10 členů – vytipováváme si další závodníky, které chceme podpořit a nevylučujeme ani zařazení zahraničního závodníka/závodnice.

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean