Hlavní partneři

Adélky první blog v novém týmu

V rámci letní přípravy jsem se letos více zaměřila na trénink na kolečkových lyžích, protože jsem se chtěla zúčastnit Alliansloppetu, největšího dálkového závodu na kolcích, který se pravidelně koná ve Švédsku. Během závodu jsem se cítila skvěle ale jen na 5. km, kde jsem zlomila bodec, a tím pro mě závod rychle skončil. Dále jsem si dala za cíl objet nový český seriál čtyř výjezdů na klasických kolečkových lyžích. Dlouhé kopce nemám ráda, ale nakonec se to poměrně povedlo a v celkovém pořadí jsem obsadila druhé místo za Kateřinou Smutnou.

Kromě závodů jsem během léta absolvovala tři soustředění po České republice s novoměstkými lyžaři ze sportovního gymnázia, s kterými jsem dobře potrénovala a mentálně omládla minimálně o deset let. V září jsem odjela s přítelem na pětidenní „výlet“ do Tater, kde mě na dlouhých běžecko-chodeckých túrách totálně zničil. Nyní jsem se vrátila ze soustředění z Oberhofu, kde jsem se opět marně snažila přijít na to, jak se odrážet z dlouhých prkýnek, aby to hezky vypadalo. V půlce listopadu plánujeme odjet na 14 dní do Livigna do Itálie, kde jestli napadne, tak budeme hltat kilometry a prohlížet trať prvního závodu SkiClassic.

Zatím jsem nebyla nemocná, moc si toho cením, ikdyž občas bych volný týden na odpočinek uvítala. Jelikož nemám trenéra, který by mě vedl a zhodnotil, tak si úplně nejsem jistá, jak jsem na tom s výkonností, ale věřím, že se některé závody vydaří a podpořím náš tým ;-)

Více blogů v naší sekci blog

#teampioneerinvestments #xcskiing