Hlavní partneři

Škola běžeckého lyžování Lukáše Bauera hlavním partnerem týmu

Níže nabízíme popis školy běžeckého lyžování Lukáše Bauera - Bezva běžky CZ, osobně od matadora českého lyžování.

S myšlenkou vytvořit svou lyžařskou školu jsem si pohrával několik let a nakonec se ji, s ohledem na stále rostoucí zájem lidí trávit svůj volný čas aktivně, rozhodl realizovat. Chci, aby Vám byla Škola průvodcem a rádcem v prostředí běžeckého lyžování, ve kterém jsem vyrostl, načerpal mnoho zkušeností, dosáhl výborných výsledků a měl tu možnost vidět různé přístupy používané jinde ve světě.

Velmi jsem si dal záležet na koncepci výuky a výběru kvalitních instruktorů, kteří Vás budou běžeckým lyžováním provázet. Koncepce školy je takřka celoroční, budete mít na výběr z kurzů na kolečkových lyžích, běžecké a speciální lyžařské letní přípravy, lyžování (samozřejmě klasika/bruslení), cyklistiky, nějaká ta voda…prostě kompletní program :-). Ambicióznější sportovci mohou využít podpory v oblastech jako je například plánování tréninků, regenerace, funkční vyšetření a podobně.

Škola má co nabídnout všem příznivcům běžeckého lyžování ve věku od dvanácti let (ale i na mladší jsme připraveni), a to jak začátečníkům, tak i vrcholovým sportovcům. Těším se na všechny, kteří mají zájem poznat, že běžky jsou bezva!

Více info na webu školy: http://www.bezvabezky.cz/

#teampioneerinvestments #xcskiing