Partneři
Titulární  partner
Hlavní partneři

Špičkové produkty sportovní výživy české produkce

Partneři týmu

 

 

Titulární partner

eD system a. s., je na trhu již 27 let a patří mezi největší distributory IT, výpočetní a telekomunikační techniky v České republice. Společnost stála u zrodu IT distribuce na českém trhu, nyní se spolu se sesterskými společnostmi výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 300 značek nejvýznamnějších světových výrobců a přes 135 tisíc produktů. O postavení eD system na trhu svědčí i každoroční umístění v anketě CZECH TOP 100 společností v České republice.

logo PVZPas_claim_1_png.png

Pojišťovna VZP, a. s., je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu České republiky do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2017 dosáhla předpisu pojistného ve výši 492 mil. Kč, v dubnu 2018 navýšila základní kapitál na 308 mil. Kč.

01_BD_logo_main_pos.png

DÆHLIE Sportswear je značka sportovního oblečení, kterou založil v roce 1996 Bjørn Dæhlie, nejúspěšnější běžec na lyžích všech dob. Tato skandinávská značka je vyhlášená prvotřídní kvalitou, perfektním střihem a moderním designem. Je tvořena s cílem 100% funkčnosti.

 

4initia_logo.png

4initia je poradenská a investiční společnost působící v oblasti obnovitelných zdrojů energie se zaměřením na větrnou energii.

logo_zaklad_registracni zn_web.jpg

KAVE Bau s.r.o. - oblastí působení jsou vodohospodářské, dopravní a jiné inženýrské stavby jako jsou demolice nebo zemní práce. Převážnou součástí práce jsou subdodávky či komplexní dodávky stavebních zakázek.

kaestle_logo_schwarz_eps_vektor.jpg

Tradice rakouské značky lyží Kästle sahá až do roku 1924, kdy Anton Kästle postavil v městečku Hohenems své první lyže. V následujících letech se pak lyže Kästle zasloužily o mnoho sportovních úspěchů, celkem jde o 132 vítězství ve světovém poháru a na olympijských hrách. Současné lyže se vyznačují nekompromisní kvalitou a jednoduchým, nadčasovým designem.

Partneři

ISOSTAR - Oficiální sportovní výživa eD system Bauer Teamu

Bezva běžky CZ - škola běžeckého lyžování Lukáše Bauera, zaměřená na všechny sportovní nadšence

LEKI - Oficiální hole a rukavice     eD system Bauer Teamu

SWENOR - Oficiální kolečkové lyže         eD system Bauer Teamu

STABLECAM - On-line obchod s kompletním sortimentem DJI od dronů, přes stabilizátory až po řídící systémy

Hlavní partneři

Předmětem podnikání společnosti SD GROUP je zejména těžba, úprava a odbyt hnědého uhlí a doprovodných surovin. Posláním společnosti není pouze těžba uhlí pro energetiku. Plně si uvědomuje nutnost odpovídající kompenzace využívaných přírodních zdrojů v podobě zahlazování následků důlní činnosti. Důsledná příprava a realizace obnovy krajiny a ekologické stability území po těžbě hnědého uhlí je jednou ze základních součástí činnosti společnosti.

2018_08_15 - logotyp eD-1.png

POC - Oficiální značka cyklistické helmy eD system Bauer Teamu