Titulární  partner
Hlavní  partneři

Novinky

November 27, 2019

Nová sezona dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics startuje už v pátek týmovou časovkou, ve které tým Lukáše Bauera vybojoval loni bronz. V neděli se pak v italském Livignu pojede individuální prolog. Do obou závodů zasáhne všech sedm členů týmu, kteří patřili do Bauerovy družiny i loni, včetně Čechů Kateřiny Smutné a Jana Šraila. Sám Bauer naopak v Itálii bude chybět kvůli trenérským povinnostem u polské reprezentace....

October 24, 2019

Tým olympijského medailisty v běhu na lyžích Lukáše Bauera a zároveň nejúspěšnější středoevropský tým v prestižní sérii VISMA SkiClassics – eD system Bauer Team, vstupuje do nové sezóny lyžařských maratonů s novým partnerem – slavnou lyžařskou značkou Kästle.

  „Jsem rád, že díky novému partnerství se značkou Kästle, má dlouhodobá vize pokusit se sjednotit tým na jednu značku lyží, začíná mít reálnou podobu. Značka Kä...

January 29, 2019

Italská Marcialonga je mezi lyžařskými maratony pojmem a patří mezi 3 nejslavnější závody světa. Do nádherného údolí Val di Fiemme jsme přijeli po veleúspěšné La Diagonele, která se konala jen týden před Marcialongou a navíc s vědomím loňského super úspěchu, kdy Ilya Chernousov vyhrál a Katka Smutná skončila jako 2.

Letos nám stupně vítězů těsně unikli - Katka skončila 4., ale i přesto byly vyhlašována jako vítězka "vrchařů", k...

January 23, 2019

Kateřina Smutná skvělým způsobem ovládla La Diagonelu a po 2 letech zopakovala v tomto závodě vítězství. Výborně závod zvládli i muži, kteří jen podtrhli výborné týmové vystoupení.

Švýcarská La Diagonela je po rakouském Kaiser Maximilian Laufu 2. závodem VISMA SkiClassics, který jsme v novém kalendářním roce absolvovali a s potěšením musím konstatovat, že forma všech závodníků jde nahoru tak, jak jsme plánovali. Nejenže Ilya Ch...

December 3, 2018

I ve druhém závodu sezony, individuálním prologu v Livignu, byl eD system Bauer Team vidět. Kateřina Smutná polovinu závodu jela ve vedoucí skupině a nakonec vybojovala 4. místo. Tempo nejrychlejších dokázal mezi muži dlouho držet Alexis Jeannerod, který projel cílem na 14. místě. V TOP 15 se umístila také 12. Roxane Lacroixová, 20. příčku bral Ilja Černousov. 

Ženský závod na 28 kilometrů zahájil individuální boje v...

December 1, 2018

Parádní start do sezony dnes v Livignu předvedl eD system Bauer Team, který v úvodním týmovém prologu obsadil třetí místo. Na bronzové pozici ho do cíle dovezla Kateřina Smutná, nejrychlejší ze tří žen Bauerova týmu. Hned na úvod prestižního seriálu v dálkových bězích Visma Ski Classics tak zaznamenal jeden ze čtyř českých týmů velký úspěch.

Na 15kilometrovou trať se vydali nejdříve muži, za eD system Bauer Team kompl...

November 29, 2018

Na úvod prestižního seriálu dálkových běhů čeká tým Lukáše Bauera týmový a individuální prolog. V italském Livignu se představí poprvé pod novým názvem eD system Bauer Team a v pátek i v neděli by měl být na startu v kompletním osmičlenném složení. Cílem je se ukázat a nejlépe i zabojovat o umístění na stupních.

Loni v týmovém prologu chybělo na bronzovou příčku pouhých pět desetin sekundy, a tak nepřekvapí, že i...

November 20, 2018

eD system Bauer Team, nejúspěšnější středoevropský tým prestižní série VISMA SkiClassics, se pilně připravuje na novou sezónu, ale nezahálí ani v otázkách zajištění.  Nyní, pouhé 2 týdny do startu nového ročníku, vstupuje mezi partnery týmu společnost KAVE Bau s.r.o. a ke své dosavadní podpoře sportu jako je například lední hokej, přidává i běžecké lyžování.

„Těší mě, že ke sportovním úspěchům přidáváme i úspěchy na p...

November 5, 2018

eD system Bauer Team, tým nejúspěšnějšího českého běžce na lyžích Lukáše Bauera, již 4 roky úspěšně stoupá na poli legendárních lyžařských maratonů. Nyní, těsně před vstupem do další sezóny, posiluje o nového hlavního partnera – společnost Pojišťovnu VZP, a. s., – jejíž pojistné produkty budou týmu oporou při náročné misi za úspěchy na světové sportovní scéně.

„Nejen pro nás, sportovce, je v životě nejdůležitější naše zdraví a...

November 1, 2018

V loňské sezoně vyhlásili útok na první pětku v týmové soutěži prestižního seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics a slavili úspěch v podobě čtvrtého místa. Letos by opět chtěli být mezi pěti nejlepšími týmy, sní ale i o bronzovém stupínku. Na ten se lyžařská parta kolem Lukáše Bauera pokusí zaútočit v osmičlenném týmu s novým názvem eD system Bauer Team.

Příchod nového titulárního partnera a konec Lukáše...

Please reload

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean