Titulární  partner
Hlavní  partneři
KAVE Bau banner.jpg

Nová sezona dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics startuje už v pátek týmovou časovkou, ve které tým Lukáše Bauera vybojoval loni bronz. V neděli se pak v italském Livignu pojede individuální prolog. Do obou závodů zasáhne všech sedm členů týmu, kteří patřili do Bauerovy družiny i loni, včetně Čechů Kateřiny Smutn...

Tým olympijského medailisty v běhu na lyžích Lukáše Bauera a zároveň nejúspěšnější středoevropský tým v prestižní sérii VISMA SkiClassics – eD system Bauer Team, vstupuje do nové sezóny lyžařských maratonů s novým partnerem – slavnou lyžařskou značkou Kästle.

  „Jsem rád, že díky novému partnerství se značkou K...

Italská Marcialonga je mezi lyžařskými maratony pojmem a patří mezi 3 nejslavnější závody světa. Do nádherného údolí Val di Fiemme jsme přijeli po veleúspěšné La Diagonele, která se konala jen týden před Marcialongou a navíc s vědomím loňského super úspěchu, kdy Ilya Chernousov vyhrál a Katka Smutná skončila jako 2.

Leto...

Kateřina Smutná skvělým způsobem ovládla La Diagonelu a po 2 letech zopakovala v tomto závodě vítězství. Výborně závod zvládli i muži, kteří jen podtrhli výborné týmové vystoupení.

Švýcarská La Diagonela je po rakouském Kaiser Maximilian Laufu 2. závodem VISMA SkiClassics, který jsme v novém kalendářním roce absolvovali...

Starší zprávy >

Please reload

  • Instagram Social Icon

Napište nám!

PRO TEAM PROLOGUE - Livigno (ITA)

30.11. 2018 

12:00

skiclassics_logo.png

Závody sledujte LIVE na ČT SPORT nebo na oficiálním TV kanálu VISMA SkiClassics 

Odkaz: ZDE

© 2018 by eD system Bauer Team

Navštivte nás na sociálních sítích!

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean